Pro pořadatele

Firemní údaje: IČO: 09208852 // nejsme plátci DPH // č.ú.: 234530346/0600

Pro zajištění termínu je možné se předem orientačně přesvědčit, je-li termín volný (Menu Termíny - Volné termíny) nebo rovnou zavolat na tel. 605 789 316. Termíny se domlouvají zásadně telefonicky (mailem je možné předem zjistit, je-li termín volný).

V případě, že se na termínu domluvíme, je vždy NEZBYTNÉ NÁSLEDNĚ vyplnit formulář "Potvrzení termínu" v sekci Různé (pokud možno co nejdříve, ale nejdéle do měsíce od ústního objednání termínu). Definitivní potvrzení o akceptování objednaného termínu Vám pak zašleme na mail, který uvedete ve formuláři (případně SMSkou).

Pokud telefonicky domluvený termín nepotvrdíte zasláním formuláře, bude termín následně zrušen bez dalšího upozornění a obsazen někým jiným!

Budete-li chtít už uzavřený termín zrušit, je nutné to provést telefonicky a následně i písemně zasláním e-mailu na mail uvedený v Kontaktech.

Seznam skladeb, smlouva, plakát ke stažení

Seznam skladeb (12/2023)
Adobe Acrobat PDF/ MS Word
800 kB / 50 kB
Smlouva
Adobe Acrobat PDF - 410 kB
Plakát A3
Adobe Acrobat PDF - 50 kB
Seznam PDF Seznam DOC
Smlouva PDF
Plakát PDF

Při kliknutí levým tlačítkem se soubor otevře přímo v příslušném programu, pokud si chcete soubor uložit na pevný disk, klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte "Uložit". Na prohlížení/tisk souborů ve formátu Adobe Acrobat PDF potřebujete prohlížeč Adobe Acrobat. Pokud jej nemáte, můžete jej zdarma stáhnout a nainstalovat např. zde: Amos Software

185609