Zjištění volného termínu:

Vyhledání volného termínu:

Vložte požadovaný termín (za dnem a měsícem nepoužívejte tečky):

 

 

Funkce pro zjištění obsazenosti termínu je pouze orientační, občas může dojít k malému zpoždění při aktualizaci kalendáře.

V každém případě je NUTNÉ, i pokud je termín označen jako volný, se o tom následně ujistit TELEFONICKY nebo mailem a případně datum zamluvit (pouze telefonicky!) - termín může být označený jako volný, ale přesto je možné, že nemůžeme hrát z jiných důvodů.

Je-li ovšem termín označen jako obsazený, je nepravděpodobné, že by se uvolnil (naprosto výjimečně se to stává, ale nedá se s tím dopředu počítat).

Zároveň VŠECHNY pořadatele upozorňuji na následující: pokud je termín sjednaný ústně nebo mailem, je VŽDY nutné potvrdit ho následně přes formulář na našich stránkách (menu RŮZNÉ, podmenu POTVRZENÍ TERMÍNU). Pokud k tomu nedojde nejpozději PŮL ROKU PŘED konáním plesu/bálu/atd., termín BEZ DALŠÍHO UPOZORNĚNÍ ZRUŠÍM a následně obsadím termínem jiným. U termínů sjednávaných méně, než půl roku před konáním plesu, budu vyžadovat potvrzení okamžitě (do týdne od ústní nebo mailové dohody). Děkuji za pochopení. LZ.